Toruńska Wystawa Psów Rasowych w Golubiu-Dobrzyniu

Toruńska Wystawa Psów Rasowych w Golubiu-Dobrzyniu

Każdy, kto odwiedza Golub-Dobrzyń szybko dochodzi do wniosku, że to absolutnie wyjątkowe miasto – i to z różnych powodów. Także z uwagi na wyjątkowe wydarzenia, które mają tu miejsce. Dwór Fijewo świetnie zdaje sobie z tego sprawę, dlatego zachęcamy naszych Gości, aby korzystali ze wspaniałych eventów, które odbywają się w mieście, a także w regionie. Niektóre z nich cieszą uczestników regularnie co pewien czas. Przykładem jest prestiżowa wystawa psów w Golubiu-Dobrzyniu, której areną jest od lat tutejszy zamek. Ten sam, który stanowi kluczową turystyczną perłę okolicy.

Toruńska Wystawa Pasów Rasowych, czyli raj dla miłośników czworonogów

W czasie tego wyjątkowego wydarzenia w jednym miejscu pojawiają się pieski rozmaitych ras – dobrze znanych, jak i bardzo rzadkich, a także ich właściciele. Można spędzić wyjątkowe chwile w otoczeniu pięknych psiaków, dla których prezentowanie swoich walorów na takich imprezach to norma. Golubskie wydarzenie ma wieloletnią tradycję. W sierpniu 2019 roku widzowie mieli szansę podziwiać wystawę już 52. raz, co pokazuje bogaty staż przedsięwzięcia. Samej wystawie towarzyszy między innymi piknik kulinarny, w trakcie którego można skosztować przysmaków lokalnej dobrzyńskiej kuchni.

Zamek w Golubiu-Dobrzyniu, czyli miejsce idealne na wiele okazji

Niektórzy mając na względzie pokrzyżacki zamek, zwracają uwagę głównie na jego historyczne umiejscowienie i dawne konotacje. Dziś to nie tylko efektowny zabytek, ale także intensywnie eksploatowana przestrzeń eventowa, w której odbywa się szereg ciekawych wydarzeń. Pokaz atutów fantastycznych psów jest zaledwie jednym z licznych przykładów. Dla nas jest ważne, że Toruńska Wystawa Pasów Rasowych na zamku golubskim przyciąga ludzi z całej Polski oraz Gości zagranicznych. Mamy przyjemność otwierać podwoje Dworu Fijewo dla jej uczestników, co ogromnie nas cieszy.

Kolejna wystawa już za rok!

Poszukujesz więcej atrakcji w Golubiu-Dobrzyniu i okolicy? Sprawdź nasz wpis Atrakcje turystyczne w Golubiu-Dobrzyniu.